Розробка сайтів

Для замовників

Інформація

Привіт, мене звати Арсен і я алк..)) Фрілансер Веб-розробник.

Розробкою веб проектів займаюсь з 2008 року. Професійно створюю веб сайти на основі фреймворка WordPress 1С-Бітрікс та Joomla CMS. Розмовляю такими мовами, як PHP, JavaScript, HTML, CSS, jQuery.


Повний перелік IT послуг ви можете дізнатись тут
Що роблю

Розробляю веб сайти будь-якої складності: cайт візитка, корпоративний портал, інтернет магазин, торгова площадка.

що НЕ роблю

Не займаюсь чисткою та доробкою чужих кодів! Як правило, така робота займає дуже багато часу, а час це Ваші - $. Якщо сайт невеликий - простіше і дешевше створити його з нуля, ніж шукати "дири" в чужих помилках, які постійно будуть давати про себе знати.

Зворотній зв'язок

Всі обговорення, домовленості та завдання - тільки в текстовій формі!

Я категорично НЕ спілкуюсь по телефону, Skype чи інших джерелах усного мовлення! Якщо кожен клієнт буде "Я швидко розкажу, так простіше...", а клієнтів, як правило, декілька за раз - я фізичино не можу запам'ятати всі нюанси і деталі завдання.
Коли все в текстовому форматі - створюється завдання в CRM системі, виконується, рахується час, витрачиний на конкретну задачу. А найголовніше, ніхто нічого не пропустить і не забуде.

Ціни

Для "стандартних" проектів (без калькуляторів чи іншого нестандартного функціоналу), вартість можу вказати відразу.

Вартість, термін і обсяг роботи підлягають обговоренню тільки за взаємною домовленістю сторін.

Нижче представлені ціни на розробку сайтів. Як правило, кінцева вартість не виходить за дані рамки.


Для великих проектів або окремих завдань я роблю лише приблизну оцінку. Кінцева вартість складеться з реально витрачених годин.

Повірте, досвід показав, що попередня оцінка - лажа. Якщо розробник зробив оцінку, а роботи виявилось набагато більше, він намагається швидше позбутися клієнта, так як розуміє, що ці доробки ніхто не оплатить. Відповідно, найчастіше в попередню оцінку закладають максимальний бюджет на всі можливі ризики, тому розробка масштабного проекту за попередньою оцінкою може коштувати Вам дорожче, як погодинна оплата.

Вартість робіт: 1 година - 10$

Вартість розробки сайтів

250$
Лендінг
350$
Сайт візитка
від 600$
Корпоративний портал
від 1500$
Інтернет магазин